Które zespoły warto zaprosić na obchody, święto, dni… miasta?

Zespół Łzy na koncercie

Śpiew, wspólna zabawa i znakomita atmosfera to nieodłączne elementy imprezy z okazji obchodów dni miasta. Jakich muzyków warto zaprosić na to wydarzenie? Poznaj nasze propozycje zespołów, które potrafią rozgrzać publiczność, zapewniając rozrywkę na najwyższym poziomie.

Koncert zespołu Łzy podczas obchodów święta miasta

Festyn z okazji uroczystych obchodów dni miasta stanowi świetną okazję do zaproszenia znanych i lubianych wśród mieszkańców grup muzycznych. Wspólny śpiew i taniec przy doborze znanych kawałkach to kwintesencja udanej zabawy. Ponadczasowy zespół Łzy uświetni obchody święta miasta, grając swoje najbardziej rozpoznawalne przeboje takie jak Agnieszka już dawno…, Narcyz się nazywam czy też Oczy szeroko zamknięte. Założyciel grupy Adam Konkol wciąż nie ustaje w swojej twórczości, pisząc nowe single, które podbijają serca najwierniejszych fanów zespołu. Do najbardziej znanych kawałków jego autorstwa należą takie piosenki jak Poczuj jak bije serce, Do widzenia, Czy możesz to dla mnie zrobić, Gdy na nas patrzę czy też słynna Agnieszka 2.0 Była mroźna zima.

Na uwagę zasługują również utwory, które znalazły się na najnowszej płycie zatytułowanej Ok, Ok — takie jak Jesteś tu gdzieś, Rock nie żyje i Na parapecie. Dzięki lekkiej formie disco polo zachęcają one do wspólnej zabawy, jednocześnie poruszając życiowe tematy bliskie wielu osobom.

Golec uOrkiestra jako atrakcja podczas dni miasta

Zespół Golec uOrkiestra łączy tradycyjne folkowe brzmienie z elementami innych gatunków muzycznych. Zaproszenie tej grupy na imprezę z okazji święta miasta wydaje się znakomitym pomysłem, ponieważ piosenki braci Golec są rozpoznawalne w całej Polsce, a ich skoczna melodia wpada w ucho. Nieśmiertelne utwory Ściernisco, Słodycze, Lornetka, Pędzą konie czy też Crazy is my life mogą zapewnić niezapomnianą zabawę i wrażenia podczas festynu. W repertuarze Golec uOrkiestry nie brakuje także sentymentalnych piosenek takich jak Życie jest muzyką, Wyszeł oraz Ty i tylko Ty, które wywołują zadumę.

Występ zespołu Feel podczas obchodów dni miasta

Ciekawą propozycją atrakcji podczas świętowania dni miasta może być także koncert zespołu Feel. Grupa ta została wielokrotnie nagrodzona za swoją twórczość, a jej przeboje są uwielbiane przez wielu Polaków. Takie energetyzujące kawałki jak No pokaż na co Cię stać, A gdy jest już ciemno oraz Zostań ze mną z całą pewnością rozpalą w publiczności entuzjazm, dostarczając uczestnikom obchodów niezwykłych wrażeń i rozrywki. Zespół Feel pod wodzą Piotra Kupichy jest znany także z romantycznych piosenek, wśród których znajdują się takie single jak W odpowiedzi na Twój list, Jak anioła głos, Tylko powiedz czego chcesz i Nasze słowa, nasze dni zachęcające do przyjemnego kołysania się w rytm muzyki.

Zaproszenie polskich grup muzycznych na obchody dni miasta wydaje się znakomitym pomysłem. Rytm popularnych przebojów może zapewnić świetną zabawę nie tylko okolicznym mieszkańcom, ale również odwiedzającym miejscowość gościom.

To Cię zanteresuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *