Comarch ERP XT – 7 zalet oprogramowania do faktur dla małej firmy i JDG

Aplikacja do faktur i księgowości Comarch
Tysiące przedsiębiorców wskazuje, że z chwilą zainwestowania w program do faktur online, fakturowanie stało się niezwykle szybkie i bajecznie proste. Może nie stało się od razu taką przyjemnością, jak pobyt w SPA na Malediwach, ale na pewno nie jest już tak wielkim utrapieniem, jak to było w dobie ręcznego wypisywania faktur. Zobacz, jakie korzyści zapewnia małym firmom i JDG intuicyjny program do faktur Comarch ERP XT.

Comarch ERP XT – zarządzanie firmą w XXI wieku

Współcześnie przedsiębiorcy mają do dyspozycji wiele narzędzi, zwłaszcza informatycznych, pozwalających znacząco przyśpieszyć i uprościć wykonywanie wielu codziennych obowiązków. Jednym z nich jest właśnie Comarch ERP XT, intuicyjny program do zarządzania dla małej firmy i JDG, integrujący i automatyzujący najważniejsze procesy związane z prowadzeniem biznesu. Program zapewnia wsparcie w zakresie sprzedaży w sieci, prowadzenia księgowości, zarządzania magazynem, raportowania i analiz, oraz fakturowania. Program poza podstawową fakturą VAT umożliwia wystawianie faktur VAT marża, Pro-forma, faktur zaliczkowych oraz faktur walutowych. Dodatkowo przedsiębiorcy mogą także z pomocą programu ewidencjonować sprzedaż na podstawie rachunków i paragonów. Ponadto aplikacja oferuje możliwość, dzięki technologii OCR, szybkiego wprowadzania dokumentów kosztowych. Wystarczy wskazać plik z dysku w przypadku aplikacji www lub zrobić zdjęcie faktury w przypadku aplikacji na urządzenie mobilne. Program sam rozpozna kontrahenta, daty oraz wartości z faktury i sam wprowadzi je do dokumentu wewnątrzsystemowego. Dzięki temu przedsiębiorca może szybko wczytać dokument do systemu, a księgowa do rejestru VAT.

Dedykowana apka do faktur – 7 korzyści

Program Comarch ERP XT pozwala na wystawienie faktury w kilka chwil. Możliwe to jest dzięki automatyzacji wielu procesów z tym związanych. I tak na przykład wystarczy wcześniej dodać kontrahenta poprzez wskazanie jego numeru NIP, a pozostałe dane będą pobrane z bazy GUS. Następnie trzeba jeszcze dodać nazwy produktów lub usług oraz ich cenę. Potem pozostaje już tylko wysłanie pocztą elektroniczną gotowej faktury do klienta. Dzięki programowi do faktur online przedsiębiorcy mogą liczyć na szereg korzyści:

  1. Oszczędność czasu – ręczne wystawianie faktur jest czasochłonne i może być źródłem błędów. Oprogramowanie do faktur pozwala automatycznie generować dokumenty, co znacznie skraca czas potrzebny na ich wystawienie.
  2. Oszczędność pieniędzy – korzystanie z oprogramowania do faktur pozwala zmniejszyć koszty papieru, atramentu lub tonera, które są potrzebne do drukowania faktur. Przechowywanie e-faktur jest także tańsze, prostsze i bezpieczniejsze. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z polskiej chmury Comarch w zgodności z normami ISO i klasyfikacjami TIER 3 i TIER 4.
  3. Poprawa jakości – oprogramowanie do faktur pozwala uniknąć błędów ręcznie wprowadzanych danych, co zmniejsza ryzyko nieporozumień z klientami i poprawia ogólną jakość obsługi.
  4. Ułatwienie zarządzania finansami – oprogramowanie do faktur online np. Comarch ERP XT pozwala łatwo i szybko wygenerować raporty sprzedażowe i kosztowe, co umożliwia lepsze zrozumienie sytuacji finansowej przedsiębiorstwa i podejmowanie lepszych decyzji biznesowych.
  5. Mobilność – program, dzięki automatyzacji i dostępowi do bazy klientów, umożliwia fakturowanie z każdego miejsca o każdej porze. Przedsiębiorca ma dostęp do systemu poprzez aplikację mobilną i przeglądarkę.
  6. Ułatwienie komunikacji – oprogramowanie do faktur pozwala łatwo wysyłać faktury elektroniczne do klientów, co umożliwia szybką i wygodną komunikację.
  7. Poprawa wiarygodności – korzystanie z profesjonalnego oprogramowania do faktur może zwiększyć wiarygodność przedsiębiorstwa w oczach klientów i partnerów biznesowych.

Podsumowanie

Program do faktur Comarch ERP XT pozwala zautomatyzować proces wystawiania faktur i poprawić efektywność działania firmy. Przedsiębiorcy nie muszą już spędzać dziesiątek godzin na fakturowaniu, zaoszczędzony czas mogą przeznaczyć na optymalizację innych procesów, rozbudowę oferty oraz rozwój całej firmy. Parafrazując wypowiedziane przez Amstronga słowa po postawieniu nogi na księżycu, można powiedzieć, że zakup programu do faktur to mały wydatek dla budżetu (miesięczny abonament na korzystanie z aplikacji Comarch kosztuje tylko 17 zł miesięcznie), lecz dla firmy – duże ułatwienie.

 

 

To Cię zanteresuje

Jeden komentarz

  1. Oprogramowanie do faktur, to coś, co jest zdecydowanie warte uwagi. Apka do faktur oszczędza czas i ułatwia pracę. Nie chciałabym już bez niej pracować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *